NEWS

TINDIRINDIS VAIKAMS KLAIPĖDOJE, KULTŪROS FABRIKE

Tindirindis festival
10/1/2017

TINDIRINDIS 2016 - Trumpametražių animacinių filmų programa vaikams „Pasakų pasaulis“

Renginio data: 2017-01-15 12:00:00

http://www.kulturosfabrikas.lt/lt/renginys/832/tin...

http://www.tindirindis.lt/programs_competition/films-children-1

Programos trukmė: 90 min.

Tarptautinis animacinių filmų festivalis "Tindirindis" - tai ne komercinių filmų arena. Festivalio misija - kuo plačiau pristatyti pasaulinės animacijos spektrą: įvairių stilių, mokyklų atstovų darbus, parodyti animaciją, kuri skatina kūrybiškumą.

Programą "Pasakų pasaulis" sudaro:

Nuostabios vabalų spalvos / Awesome Beetle's Colors

Tai yra 3:12 minučių ilgio, įdomi iredukacinė plastilino animacija. Pasakojimas: Nuostabių spalvų vabalais. Purvinas dramblys. Penki puošnus begemotai. Jaguaras. Kengūros. .Marmeladas.. Karališkasis voras.Nelaimingas Vampirui. Geltonas Zebras. Beveik neįmanoma istorija, palaikoma intriguojančios melodijos, veda mus per abėcėle. Yra daug raidžiu abėcėlėje irjų mokymasis susijęs su kalbos vystymo procesu. Filme tarp visų abėcėlės raidžių atsiranda ryšys, naudojant daiktavardžius, būdvardžius ir veiksmažodžius. Bet svarbiausia - filme pat pasiūlyti vaizdiniai, audialinės irkinestetinės jungtys, kurios padeda vaikams mokymosi procese.

Šikšnosparnio laikas / Bat Time

Kai ūkyje sutemsta, atsibunda mažas šikšnosparnis. Ak, kaip būtų puiku loti kartu su šunimi ar giedoti kartu su Gaidžiu ... ir šokinėti, ir šokti! Mažasis šikšnosparnis nori, kad kas nors palaikytų jam kompaniją. Jis nenori būti vienas ir bando susirasti draugų.

Žydrasis medus / Blue Honey

Maža bitė, alergiška žiedadulkėms, netikėtai atranda nepaprastą produktą, kuris žymiai paveiks avilio gyvenimą ...

Booba. Mansarda / Booba. Attic

Boba yra mielas ir smalsus, kaip ir penkerių metų vaikas. Jis tyrinėja pasaulį be pykčio ar apmaudo, tik su džiaugsmu ir nuostaba. Niekas nežino, iš kur jis atėjo, bet jis akivaizdžiai praleido pastarųjų šimto metų žmonijos pažangą ir tyrinėja šiuolaikines vietas su beribe energija ir entuziazmu.

Blogi žodžiai / Bad words

Blogi žodžiai žeidžia.

Narve / In a Cage

Tai iš susitikimų istoriju: narve sėdintis lokys, kuris negali dainuoti, sutinka mažaji paukštį, kuri negali skristi, bet gali labai gražiai dainuoti. Jų draugystė bus abipusiai naudinga ir kartu jie įveiks savo negalias.

Lilu / Lilou

Lilou yra labai jautri ir smalsi, bet ir suluošinta nepakeliamu drovumu. Ji turi galių pamatyti žmonių praeitį, ir tai padės jai išeiti iš savo intraversijos.

Mažasis koncertas / Piccolo Concerto

Maža fleita Piko Piccolo keliauja su nuotykiais, ieškodama savo melodijos.

Apie Nosiuką / About Coati

Ši istorija parodo, kaip paversti savo silpnąsias puses į stipriąsias. Tie, kurie tyčiojasi iš tavęs, galų gale pamatys tikrąją tavo darbų vertę. Kartais keistenybės gali padėti jums tapti prasmingesniu ir įgyti pripažinimą.

Laputė, kuri mokėjo groti smuiku / The Fox who could play th

Lapė taip pat gali groti smuiku. Ir vieną dieną ji išgarsėja ...

Kurmis ir sliekas / The Mole and the Earthworm

Vieną dieną, mažas kurmis atranda, kad visi kiti gyvūnai turi tų pačiu rūšių draugų su kuriais gali žaisti, bet kurmisyra visai vienas ir jam labai liūdna. Storas sliekas skubiai ištrūksta tiesiai po Kurmino nosies. Prasideda ilga medžioklė požeminiuose tuneliuose! Galiausiai sliekas yra sugautas, bet pačiupimo metu jis supranta, kad tai ne sliekas, o kurmiukės uodega. Dabar, kai jie rado vienas kitą, tikrai bus laiminga pabaiga.

Nematomas dramblys / Invisible Elephant

„Nematomas dramblys“ - filmas apie tokį nuostabų laiką, kaip vaikystė. „Mes visi iš vaikystės“, ji praeina negrįžtamai, ateina atsisveikinimo laikas, bet bent jau maža dalelė šio nuostabaus pasaulio amžinai lieka mūsų širdyse.

Septynios katės / Seven cats

Viena senutė augina septynias talentingas kates, su kuriomis ji mėgsta padainuoti daineles.