NEWS

TINDIRINDIS KLAIPĖDOJE, KULTŪROS FABRIKE

Tindirindis festivalis
10/1/2017

TINDIRINDIS 2016 - Trumpametražių animacinių filmų programa „Juoko vitaminai“

Renginio data: 2017-01-22 12:00:00

http://www.kulturosfabrikas.lt/lt/renginys/833/tin...

http://www.tindirindis.lt/programs_competition/vitamins-laugh


Programos trukmė: 79 min. / N-13

Tarptautinis animacinių filmų festivalis "Tindirindis" - tai ne komercinių filmų arena. Festivalio misija - kuo plačiau pristatyti pasaulinės animacijos spektrą: įvairių stilių, mokyklų atstovų darbus, parodyti animaciją, kuri skatina kūrybiškumą.

Programą "Juoko vitaminai" sudaro:

Suoliukai Nr. 0458 / Benches No. 0458

Kaip sėdėti ant suoliuko parke, jei ... Keistos figūros juda miesto parke. Jos absurdiškai kontaktuoja, sėdi kartu ant suoliuko ir paprastai veikia viena kitos nervus.

Bingo!

Senelių namų gyventoja Gerda turi vieną džiaugsmo kibirkštį – Bingo naktį. Ji yra pasirengusi eiti iki galo, siekiant gauti tos nakties bingo žaidimo rezultatas.

Švarkas pilnas plunksnų / Full Feather Jacket

Dėl likimo vingių gremėzdiška žuvėdra Manfredas nenoriai prisijungia prie Oro pajėgų labai pavojingos misijos.

Vienas, du, trys / One, Two, Tree

Tai medžio istorija, tokių, kaip ir visi kiti. Vieną dieną, jis įšoka į batų porą ir išeina pasivaikščioti, kviesdamas kitus sekti iš paskos. Nuobodi kasdienybė išblunka, nes jie visi geidžia šokti ir būti laimingi.

Panika / Panic

Staiga automobilyje Mariją užplūdo panika: ar ji išjunkite dujas? O gal ji paliko bėgantį vandenį? Ar neuždarė lango? Jos galvoje įsivaizduojamos klaidos išauga iki absurdiškų dydžių.

Paradas / Parade

Šeši fanfarinių fleitų muzikantai žygiuoja per kraštovaizdį. Niekas dėl to nenukentėjo.

Pitonas ir sargas / Python and the watchman

Pasakojimas apie du iš pažiūros nesuderinamus veikėjus: apie pitoną iš zoologijos sodo ir prižiūrėtoją. Keista porelė patenka į sunkias situacijas, bet galiausiai nugali viską. Jų atlygis – draugystė.

Kraštas / The Edge

Pagyvenusi moteris gyvena mažoje geležinkelio stotelėje. Mylių atstumu nėra nė vienos kitos žmogiškos būtybės. Daugelį metų kiekvieną dieną ji atlieka tą patį darbą . Vienintelis įvykis moters gyvenime yra traukinys, kuris be sustojimo pravažiuoja pro jos stotį.

Šeimininkas / The Master

Popi šuo ir Huhuu beždžionė, laukia savo šeimininko sugrįžtant, bet jis negrįžta. Nuo tos dienos jie pradeda savo gyvenimą kartu. Realybė tampa baisesnė nei sapne. Filmas sukurtas pagal Friedeberot Tuglas novelę „Popi ir Huhuuby“.

Tik-Tak

Laikrodininkas kontroliuoja laiką, tačiau pelės gyvenančios laikrodininko dirbtuvėse kontroliuoja laikrodžius ... Tai filmas apie laiką ir jo efemerišką pobūdį.

Renginio data: 2017-01-22 12:00:00