NEWS

The list of selected films to Competition program 2019

Festivalis Tindirindis
1/9/2019

International animation film festival „Tindirindis“ 2019

LIST OF SELECTED FILMS

Ginny. Little Red Riding Hood / Morsi. Mažoji Raudonkepuraitė

Ilja Bereznickas

Rusija (Lietuva)

Be.Better.Pigs / Be.Better.Pigs

Laura Jurkaitytė

UK (Lietuva)

The Winds / Vėjai

Redas Leonas

Lietuva

Bees / Bitės

Ilja Bereznickas

Lietuva

Dom Dom

Dominykas Jurevičius, Kaukėnas

Lietuva

The Forest / Miškas

Ilja Bereznickas

Lietuva

The Grandfather / Senelis

Gabija Žygaitė

Lietuva, England

In the Dark / Tamsoje

Benedikta Rukaitė

Lietuva

Water / Vanduo

Ilja Bereznickas

Lietuva

A Bus / Autobusas

Wenyu Li

China

Castle / Pilis

Ryotaro Miyajima

Japan

Dante / Dante

Irina Kodiukova

Belarus

Mémorable / Įsimintinas

Bruno Collet

France

Morning / Rytas

Vojtěch Domlátil

Czech Republic

Movements / Veiksmai

Jeong Dahee

Republic of South Korea

Per Aspera Ad Astra / Per šiurkštumus į žvaigždes

Franck Dion

France

The Museum of Lost Dreams / Pamirštų sapnų muziejus

Patrick Jenkins

Canada

Three sisters / Trys seserys

Svetlana Andrianova

Russia

Traces / Pėdsakai

Hugo Frassetto, Sophie Tavert Macian

France,Belgium

Violent equation / Smurtinė lygtis

Antonis Doussias

Greece

Am I a Wolf / Ar aš vilkas?

Moein Amir Houshang

Iran

Around the Stairway / Autour de l'escalier / Aplink laiptus

Georges Schwizgebel, Jonathan Laskar, Delia Hess, Charlotte Waltert, Camille Müller, Elena Madrid, Gabriel Möhring, Sophie Laskar-Haller, Anja Sidler, Vladislav Lukyantsev

Switzerland

Five minutes to sea / Penkios minutės iki jūros

Natalia Mirzoyan

Russia

How much does the cloud weigh / Kiek sveria debesis

Nina Bisyarina

Russia

Lola the Living Potato / Lola gyvoji bulvė

Leonid Shmelkov

Russia

Per tutta la vita / Visam gyvenimui

Roberto Catani

Italy, France

Tadpole / Buožgalvis

Jean-Claude Rozec

France

Ties / Saitai

Dina Velikovskaya

Russia

Uncle Thomas, Accounting For The Days / Dėdė Tomas, apskaita dienų

Regina Pessoa

Portugal, France, Canada

Albino Monkey Wisdom Tooth / Albino beždžionės išminties dantis

Leandro Robles

Brasil

Eatself / Suvalgyti save

Edyta Adamczak

Poland

Gold Fish / Auksinė žuvis

Fish Wang

Taiwan

Kids / Vaikai

Michael Frei

The Netherlands

Lonely Monster / Vienišas monstras

Ivan Maximov

Russia

Purpleboy / Purpurinis berniukas

Alexandre Siqueira

Portugal, France, Belgium

San / San

Jim Woo

Republic of South Korea

Stress / Stresas

Simon Dauchy, Tom Delforge, Antoine Wilmot, Théo Mechref, Julien Delcroix

France

The Hunt / Medžioklė

Mateusz Jarmulski

Poland

You Are Overreacting / Jūs per daug reaguojate

Karina Paciorkowska

Poland

Bavure /Išsitepti

Donato Sansone

France

Bird Milk / Paukščių pienas

Christopher Strickler

Canada

Cockroach Calisthenics / Tarakonų mankšta

Sawako Kabuki

USA

Don't know what/ Nežinau ką

Thomas Renoldner

Austria

Duerrenwaid 8 / Duerrenwaid 8

Kirsten Carina Geisser, Ines Christine Greisser

Germany

Getting Started / Darbo pradžia

William Crook

Switzerland

Graffiti / Grafiti

Rick Niebe

Italy

Grand Bouquet / Didžioji puokštė

Nao Yoshigai

Japan

Peas. Industrial Symphony in four Movements/Žirniai. Keturių judesių pramonės simfonija

Fran Gas

Spain

Hurlevent / Audros vėjas

Frédéric Doazan

France

Leather / Oda

Karolina Borgiasz

Poland

Reer / Reer

François Vogel

France

Still Lives / Vis dar gyvena

Elli Vuorinen

Finland

Supervielle / Super senas

Leonardo Garcia Franchi

Argentina

The down of Ape / Iš beždžionės žemyn

Mirai Mizue

Japan

Earth / Žemė

Nicolas Bougère

France

The Lighthouse / Švyturys

Linda Kelvink

Italy

Imaginé / Vaizduotė

Eleonor Evans, Giovanni Aguilar

Spain, Australia

Baron Von Alias & Arhat - Repeat / Kartoti

Steben Haggie

UK

Bela / Bela

Roland Toth

Hungary

Fisso / Fiksuotas

Raito Low Jing-Yi

Taiwan

Horizon leap / Horizonto šuolis

Beata Pantya

Hungary

Alba's Memories / Albos prisiminimai

Maria Steinmetz, Andrea Martignoni

Italy

Not your Panda / Ne jūsų panda

Tigris Alt Sakda

Canada

Who are you? / Kas tu esi?

Julio Pot

Chile

III / Trečias

Marta Pajek

Poland

I’m going out for cigarettes / Je sors acheter des cigarettes / Aš išeinu pirkti cigarečių

Osman Cerfon

France

Deep love / Deep love

Mykyta Lyskov

Ukraine

Oldie but Goldie / Sena, bet Auksinė

Nacho Subirats

Spain

Roses in the Night / Rožės naktį

Pencho Kunchev

Bulgaria

Selfies / Selfiai

Claudius Gentinetta

Switzerland

Stink-a-boo / Tvaikas-a-boo

Veronica Wallenberg

Sweden

Takoyaki Story / „Takoyaki“ istorija

Sawako Kabuki

Japan

The proposal / Pasiūlymas

Gerlando Infuso

Belgium

Butterfly & Mouse / Drugelis ir pelė

Mira Yankova

Bulgaria

Duo / Duetas

Tania Sharavarava

Czech Republic, Belarus

Passage / Praėjimas

Anja Sidler

Switzerland

Rain under mountains / Lietus kalnuose

Evgeny Fadeev

Russia

Swing / Svingas

Lyudmila Skotnikova

Russia

The Boy and the Owl / Berniukas ir pelėda

Mario Gajo

Portugal

The Girl-bird / Mergaitė-paukštė

Ekaterina Nevostrueva

Russia

Tututu / Tututu

Rosa Peris

Spain

A Birg with no Legs / Paukštis be kojų

Nick Cinelli

UK

Battle Royal / Mūšis karališkasis

Megane Lepage, Kevin Langouet, Meghan Marino, Agathe Revillod, Fanny Robert-Dumas

France

Blieschow / Ferma Bliešove

Christoph Sarow

Germany

Hello my Dears / Sveiki mano mielieji

Alexander_Vasiliev

Russia

Ice Hole / Skylė lede

Danil Strizhov

Russia

The Huntress and the Bird / Medžiotoja ir paukštis

Alexis Pinot, Charles Deroo, Astrid Loviny, Laurine Langlet, Maxime Van Camp

France

The Diver / Nardytoja

Iulia Voitova

France

Road to Prohibition / Kelias į draudimą

Javier Murciano

Spain

Saree / Sarė

Vaibhavi Venkataraman

UK

Sewerman's World / Kanalistų pasaulis

Maureen Gaucher, Cesar Fortin, Yannis Wood, Fanny-Enzo Broyde-Paume

France

Squaring the Circle / Apskritimo apipjaustymas

Karolina Specht

Poland

Tango of Longing / Ilgesio tango

Marta Szymańska

Poland

The Bear Hunter / Meškų medžiotojas

Yaka Hara

UK

The Death Vendor / Mirties pardavėjas

Jinkyu Jeon

Japan

A Loopy Tale. The Hen, the Cat and other beasts / Keista pasaka. Višta, katė ir kiti žvėrys

Fabrice Luang-Vija

France, Switzerland

A Tiger with no Stripes / Tigras be dryžių

Raul ‘Robin’ Morales Reyes

France, Switzerland

Anglerfish / Jūrų žuvis

Julia Ocker

Germany

Cat Lake City / Katinų ežero miestas

Antje Heyn

Germany

Elephant / Dramblys

Julia Ocker

Germany

Fly / Musė

Julia Ocker

Germany

Lemon & Elderflower / Citrina ir šeivamedis

Ilenia Cotardo

UK

Quma & the Beasts / Kuma ir žvėrys

Ivan Stur, Javier I Luna Crook

Argentina

Sam's Dream / Samo sapnas

Nolwenn Roberts

France

Sheep / Avis

Julia Ocker

Germany

The Incomplete / Neužbaigtas

Erfan Parsapour

Iran

The Little Ship / Mažasis laivas

Anastasia Makhlina

Russia

The Elephants Will Be Happy / Drambliai bus laimingi

Lucas Roussel, Charlotte Brun, Loïc Frimat, Vincent Labis, Adrien Lannoy, Alice Lepoutre

France

La Chasse / The Hunt / Medžioklė

Alexey Alekseev

France, Russia

Life Before Life / Gyvenimas prieš gyvenimą

Rao Heidmets

Estonia

Mercurio / Gyvsidabris

Michele Bernardi

Italy

The Bear Hunter / Meškų medžiotojas

Yaka Hara

UK

The Death Vendor / Mirties pardavėjas

Jinkyu Jeon

Japan

The Hunt / Medžioklė

Mateusz Jarmulski

Poland

Bees / Bitės

Ilja Bereznickas

Lithuania

Look / Žiūrėk

Meinardas Valkevičius

Lithuania

Bring back the white snow! / Gražinkite baltą sniegą!

Valia Karnavalova / Валя Карнавалова

Russia

Forest / Miškas

Ilja Bereznickas

Lithuania

Water / Vanduo

Ilja Bereznickas

Lithuania

Funny Fish / Linksma žuvis

Krishna Chandran A. Nair

France

Aripi / Aripi

Dmitri Voloshin

Moldova

Chess / Šachmatai

Alexey Pochivalov

Russia

How a little Titmouse flew to the Sun / Kaip maža pelytė skrido į saulę

Natalya Kostyuchenko

Belarus

The best Place in the World / Geriausia vieta pasaulyje

Irina Tarasova

Belarus

The House on Weels / Namas ant ratų

Azizbek Muhamedov

Uzbekistan

The Sunflower Soldier / Saulėgrąžų karys

Ehud Landsberg

India

Toshka and his Friends / Toška ir jo draugai

Alexander Lenkin

Belarus

Bone Voyage. Santa / Kaulo kelionė. Kalėdų senelis

Sergei Gordeev, Artiom Lukichev

Russia

Dubak / Dubakas

Anna Kritskaya

Russia

Fruits and vegetables / Vaisiai ir daržovės

Norihiko Ito

Japan

Trail of Angels / Angelų takais

Kristina Buožytė, Vitalijus Žukas

Lithuania

Pabaltys

Maria & Natalia Petschatnikov

Germany

Race at the Pompidou Centre / Lenktynės „Pompidou“ centre

Emilie Queney

France

Relation • Ship / Santykiai

Zoey Lin, Kun Xia

USA

Slide up and down on Labyrinth House / Slinkite aukštyn ir žemyn ant Labirinto namo

Emilie Queney

France

The Monster / Monstras

Katie Steed

UK

The Mouse / Pelė

Katie Steed

UK

The Plastic Godzilla of the Baltic Sea / Plastikinė Baltijos jūros Godzila

Reetta Neittaanmaki, Kaisa Penttila

Finland