NEWS

FESTIVALIS „TINDIRINDIS“ ATKELIAUJA Į KURŠĖNUS

Festivalis Tindirindis
12/12/2018

„Kalėdinės Tindirindžio pasakėlės“ Kuršėnų Vytauto Vytkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje

Gruodžio 12 d. 10:30 val. Kuršėnų Vytauto Vytkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje buvo parodyta Tarptautinio animacinių filmų festivalio „Tindirindis - 2018“ programa „Kalėdinės Tindirindžio pasakėlės“.
https://kursenai.lt/2018/12/13/kursenu-kino-pazinimo-erdveje-ivyko-baigiamasis-renginys/?fbclid=IwAR1XuUtbQH-I7zNzwkqNPjqRTCaAlV7tX5jaou9moRWK2IHbeVYmgpBP5ys

Kalėdos – vaikų pati laukiamiausia metų šventė. Šios šventės laukimo dvasią puikiai sustiprins Kalėdinių filmų programa, kurios filmuose pasakojama daug įvairiausių nuotykių ir nuostabių istorijų, maža mergaite, kuri iš Kalėdų senelio tikėjosi visai kitokių dovanų, ne tokių, kokių jis jai siųlė, apie tai, kaip, išgąsdinto avino dėka, sušalę žvėrys: vilkas, lapė, lokys, avys, voverė ir varlė, surinkti po vienu nedidelio namelio, sušilo ir susirado draugų, apie tai, kaip ateina Naujieji metai, daugiau istorijų, kurios nutiko su mažuoju voveriuku, panorėjusiu linksmai pasivažinėti su rogutėmis, su Dideliu-mažu katinu, su Kalėdų senelio lazda, su pačia Kalėdine eglute, su mergaite ir drakonu ir su kitais herojais. O lietuvių animatoriai šią programą praturtino filmais apie paskutiniąją Kalėdų senelio dovanėlę.Kitos festivalio programos bus rodomos vėlesnėmis dienomis. Sekite reklamą.